Podczas kontroli 54-latek dziwnie się zachowywał. Na miejscu pracują policyjni pirotechnicy

Policja radiowóz kia
Policja radiowóz kia | fot. Dominik Wąsik

Na parkingu przed marketem budowlanym przy ul. Mełgiewskiej pracują policyjni pirotechnicy. W zatrzymanym do kontroli aucie znaleziono podejrzane przedmioty. Kierowca podczas kontroli dziwnie się zachowywał.

Podejrzane przedmioty w aucie 54-latka

Do zdarzenia doszło we wtorek (28.06) po godz. 9 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Policyjni wywiadowcy zatrzymali tam do kontroli samochód marki Seat. W trakcie kontroli policjanci zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie kierowcy auta, który zasugerował funkcjonariuszom, że może przewozić niebezpieczne materiały. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci ujawnili podejrzane przedmioty.

Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Lublinie. Cześć parkingu pod marketem budowlanym przy ul. Mełgiewskiej została wyłączona z użytkowania. Policyjni pirotechnicy sprawdzają podejrzane przedmioty. Na ten moment wiadomo, że autem kierował 54-letni mężczyzna.

Na miejscu pracują jeszcze policjanci.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.