Podczas egzaminu na prawo jazdy stracił panowanie nad autem. Wjechał w ogrodzenie

68 137346
Podczas egzaminu na prawo jazdy wjechał w ogrodzenie | fot. KMP Zamość

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wjechania w ogrodzenie przez zdającego egzamin na prawo jazdy. Egzaminator trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek na ul. Olchowej w Zamościu. Doszło tam do uderzenia samochodu egzaminu na prawo jazdy w ogrodzenie jednej z posesji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w czasie egzaminu na prawo jazdy kierujący samochodem marki Suzuki skręcając w ul. Lazurową uderzył w ogrodzenie posesji.

Za kierownicą suzuki siedział 18-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, który zdawał w tym czasie egzamin praktyczny na prawo jady. Obok na miejscu pasażera siedział egzaminator.

Jak ustalili policjanci, prawdopodobną przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości i techniki jazdy do posiadanych umiejętności w czasie zmiany kierunku jazdy.

Egzaminator karetką pogotowia został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący, jak i egzaminator byli trzeźwi.

Rozstrzygnięciem sprawy zajmie się sąd.

Przeczytaj także: Nie opanowała samochodu na wzniesieniu. Egzamin zakończyła na ogrodzeniu

68 137345
Podczas egzaminu na prawo jazdy wjechał w ogrodzenie | fot. KMP Zamość

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.