Nie opanowała samochodu na wzniesieniu. Egzamin zakończyła na ogrodzeniu

Samochód spadł ze wzniesienia | czytelnik Cezary

Podczas egzaminu na prawo jazdy nie opanowała samochodu na wzniesieniu. Auto spadło ze wzniesienia i zatrzymało się na pobliskim ogrodzeniu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 18 maja na terenie placu manewrowego terenowego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Lublin w Puławach. O tym zdarzeniu poinformował nas czytelnik Cezary.

– Zdająca egzamin praktyczny na prawo jazdy zjechała ze wzniesienia, po czym auto zatrzymało się na pobliskim ogrodzeniu – informuje czytelnik Cezary.

Jak doszło do tej sytuacji?

– Obstawiam dwie wersje. Przejazd z łuku do wzniesienia, przy czym powinien być egzaminator w aucie i wówczas by zareagował. Druga wersja to, że ruszała pod górkę, wtedy egzaminator jest poza autem i skręciła kołami, po czym przeskoczyła przez barierkę autem – dodaje czytelnik Cezary.

Jak było naprawdę? Tego dowiemy się dopiero w poniedziałek.

To nie pierwszy taki przypadek, gdzie egzamin na prawo jazdy zostaje przerwany przez samego zdającego. Do poprzedniej takiej sytuacji doszło 15 maja w WORD w Kaliszu. Tam kobiecie pomylił się pedał gazu z hamulcem. Czytaj więcej TUTAJ>>>

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.