Poczta Polska wygrała przetarg na dostarczanie rent i emerytur z ZUS

poczta polska podpis elektroniczny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Poczta Polska

Poczta Polska wygrała przetarg na doręczanie świadczeń z ubezpieczeń społecznych w formie gotówkowej na wskazany adres, organizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wartość umowy wynosi 910 mln zł, a czas jej obowiązywania – 4 lata.

Listonosze dostarczą renty i emerytury do seniorów

Umowa pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a Pocztą Polską na doręczanie świadczeń z ubezpieczeń społecznych w formie gotówkowej na wskazany adres, obowiązywać będzie od września 2021 przez kolejne 4 lata. Wartość kontraktu wynosi 910 mln zł.

„Wygrana Poczty Polskiej w tym przetargu oznacza dla Polaków uzyskujących świadczenia z ZUS-u, że będą mogli w dalszym ciągu otrzymywać je w formie gotówkowej, niezależnie czy mieszkają w małych miejscowościach czy w dużych miastach” – zaznacza wiceprezes zarządu Poczty Polskiej Andrzej Bodziony.

W ubiegłym roku Poczta Polska przystąpiła do blisko 1,9 tys. przetargów na usługi pocztowe o wartości blisko 1,7 mld zł, z których aż 96,5% rozstrzygnięto na korzyść operatora.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.