Pociąg potrącił przebiegającego przez tory 48-latka. Groźny wypadek koło Lublina

tory szyny kolej pkp
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

48-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna został potrącony przez szynobus relacji Dęblin-Chełm, kiedy przebiegał przez tory. Do wypadku doszło koło Lublina.

Przebiegał przez tory i został potrącony przez pociąg

Do groźnego wypadku doszło w piątek (16.02) o godz. 6:05 w rejonie przejazdu kolejowego w Motyczu Leśnym koło Lublina. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 48-latek przebiegał przez tory kolejowe. Według relacji mężczyzny nie zauważył on nadjeżdżającego szynobusa relacji Dęblin-Chełm.

Mężczyzna w pewnym momencie potknął się i upadł. Wtedy też został potrącony przez szynobus, doznając licznych obrażeń ciała i złamań. 48-latek trafił do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Nadal występują około 10-minutowe opóźnienia w kursowaniu pociągów.

Skrócone kursowanie linii nr 85

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, iż ze względu na wypadek w rejonie przejazdu kolejowego w Motyczu Leśnym trasa linii nr 85 została skrócona do przystanku Motycz-szkoła 01. Obecnie linia ta kursuje z opóźnieniem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.