Pobity 55-latek zmarł przed przyjazdem ratowników. Tragiczny finał libacji alkoholowej

karetka ambulans 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Tragiczny finał libacji alkoholowej w gminie Milanów. Nie żyje 55-latek, jeden mężczyzna został zatrzymany. Sprawy śmiertelnego pobicia grozi dożywocie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Kostry w gminie Milanów. Z ustaleń policjantów wynika, że podczas spożywania alkoholu doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami.

Sprzeczka przerodziła się w bójkę, podczas której 21-latek zadawał uderzenia pięściami w głowę 55-latka. Obrażenia okazały się bardzo poważne, mężczyzna zmarł przed przyjazdem karetki pogotowia ratunkowego.

Młody mężczyzna został zatrzymany przez policjantów chwilę po zdarzeniu. Mundurowym początkowo tłumaczył, że jego starszy kolega przewrócił się jadąc rowerem. Później jednak przyznał się do przestępstwa.

Mieszkaniec gminy Milanów najbliższy czas spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.