Pobicie taksówkarza w Lublinie. Dwie kobiety rzuciły się na kierowcę, bo ten postanowił wysadzić niekulturalnych pasażerów

Dwójce kobiety przedstawiono zarzuty pobicia taksówkarza
Dwójce kobiety przedstawiono zarzuty pobicia taksówkarza | fot. KMP Lublin

Nawet do trzech lat więzienia grozi dwóm kobietom, które dopuściły się pobicia taksówkarza w Lublinie. Pasażerkom nie spodobał się styl jazdy kierowcy, więc zaczęły być wobec niego wulgarne. Gdy kierowca postanowił wysadzić pasażerów, wtedy zaczęły go bić.

Pobicie taksówkarza w Lublinie. Dwie kobiety rzuciły się na mężczyznę

Tę podróż taksówką z pewnością na długo zapamiętają dwie młode mieszkanki Lublina. A wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Sytuacja miała miejsce 31 sierpnia na ul. Lipowej w Lublinie.

Z relacji 20-letniego taksówkarza wynikało, że realizując kurs, przewoził 4 osoby. W trakcie jazdy pasażerowie stali się wulgarni i zaczęli wyzywać kierowcę. Nie podobał im się styl jazdy 20-latka. W związku tym mężczyzna postanowił wysadzić niekulturalnych pasażerów na najbliższym przystanku.

To jednak bardzo nie spodobało się przewożonym osobom. Po zatrzymaniu samochodu dwie kobiety zaczęły bić 20-latka. Mężczyzna został zmuszony do opuszczenia samochodu. Następnie na ulicy był bity pięściami i kopany przez sprawczynie. Dodatkowo jeden z mężczyzn oblał go wodą.

Kierowca w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała, a sprawczynie wraz z mężczyznami uciekli. Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili dane sprawców. Dwie młode kobiety w wieku 19 i 20 lat oraz 21-latek zostali zatrzymani. Sprawczynie usłyszały zarzuty pobicia kierowcy. Natomiast 21-latek odpowie za publiczne znieważenie.

Za pobicie grozi do 3 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.