Po zimowej przerwie, znów działa fontanna na pl. Litewskim. Kiedy pokazy multimedialne?

Fontanna na Placu Litewskim po przerwie zimowej
Fontanna na Placu Litewskim po przerwie zimowej | fot. Dominik Wąsik

Na Placu Litewskim od kilku dni działa już główna fontanna. Do końca miesiąca w planach jest uruchomienie pozostałych fontann zlokalizowanych na jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w Lublinie.

Fontanny po zimowej przerwie

Fontanna multimedialna na pl. Litewskim została uruchomiona w ubiegły wtorek, 5 kwietnia. Jak się dowiedzieliśmy w lubelskim ratuszu, uruchomienie pozostałych fontann na Placu Litewskim zaplanowane jest do końca kwietnia.

Główna fontanna na Placu Litewskim w Lublinie
Główna fontanna na Placu Litewskim w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Kiedy pokazy multimedialne na Placu Litewskim?

„Pokazy na fontannie multimedialnej ruszą w pierwszej połowie maja. W bieżącym roku zaplanowano 35 pokazów. Będą się one odbywały w każdy weekend – w piątki i soboty” – mówi Anna Czerwona z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Szczegółowy harmonogram pokazów multimedialnych w maju przedstawimy wkrótce. W tym sezonie nie będzie nowych prezentacji multimedialnych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.