Po większym deszczu to przejście zamienia się w basen. Tak było też i w poniedziałek. Pasażerowie musieli skakać przez tory

Zalane dojście na peron przystanku PKP Lublin Zachodni
Zalane dojście na peron przystanku PKP Lublin Zachodni | fot. czytelnik Michał

Woda uniemożliwiła korzystania z przejścia prowadzącego na peron przystanku PKP Lublin Zachodni.

Zalane przejście przystanku PKP Lublin Zachodni

Po raz kolejny podróżni mieli problem z dotarciem na przystanek kolejowy Lublin Zachodni. Po poniedziałkowych opadach deszczu podziemne przejście znów zostało zalane. Pasażerowie mieli problem z dotarciem na perony, jak również nie mieli jak bezpiecznie z nich zejść.

Podróżni, którzy wyszli z pociągu, zeskakiwali z peronu na torowisko, po czym schodzili po stromej skarpie na chodnik. Natomiast ci, którzy szli właśnie na pociąg, robili tak samo, czyli najpierw przeprawa przez skarpę, później ryzykowne wejście na tory i wspinaczka na wysoki peron.

O zalanym tuneli zostali powiadomieni strażacy, którzy po otrzymanym zgłoszeniu pojawili się na miejscu i wypompowali wodę z podziemnego przejścia pod torami.

NAGRANIE

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.