Po interwencji najemców wróciła darmowa godzina parkowania przy Biedronce

płatny parking biedronka jana pawła lublin
Płatny parking EuroPark pod Biedronką przy ul. Jana Pawła II 19 w Lublinie

Wróciła pierwsza darmowa godzina parkowania pod Biedronką przy ul. Jana Pawła II w Lublinie.

Przypomnijmy, że na początku grudnia pisaliśmy o likwidacji pierwszej darmowej godziny parkowania pod Biedronką przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. Taką decyzję podjął zarządca parkingu, warszawska firma EuroPark. O tym pisaliśmy tutaj: Koniec z darmowym parkowaniem pod Biedronką przy ul. Jana Pawła II

Dziś (23 grudnia) zostaliśmy poinformowani, że dzięki staraniom najemców lokali, pierwsza godzina parkowania znów jest bezpłatna. Warunkiem jest wprowadzenie numeru rej samochodu na terminalu wewnątrz galerii (przy wejściu głównym).

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przy jednym biletomacie Brak informacji o tablecie i bezpłatnej 1 godz parkowania pomimo to wpisałem nr rej w kompter. Ale wraz dostałem mandat. Nie wiem jak to się stało, że nie było w bazie mojego samochodu. Mam paragony ze sklepów ale niema z kim tego wyjasnic. Pytałem o monitoring ale personel w sklepach nic nie wie i niema możliwości sprawdzenia. Na infolinię dzwonilem ale tam siedzi osoba zainteresowana opłatą a nie wyjaśnieniem sprawy.