Po alkoholu testowali zakupiony samochód. Kierowca i pasażer mieli po 2 promile

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Dwaj pijani mężczyźni postanowili urządzić sobie przejażdżkę nowo nabytym Oplem. Na zaśnieżonej jezdni wpadli w poślizg, stracili panowanie nad pojazdem i wjechali do przydrożnego rowu.

 

Do zdarzenia doszło w miejscowości Rogalin. Z telefonu jaki dostał dyżury od Straży Granicznej wynikało, że w przydrożnym rowie znajduje się pojazd marki Opel. Zachodziło podejrzenie, że kierowca tego pojazdu może znajdować się pod działaniem alkoholu.

 

Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zastali przy pojeździe dwóch mężczyzn. Obaj mężczyźni to 30-letni mieszkańcy gminy Horodło. Kiedy policjanci zbadali ich stan trzeźwości okazało się, że mają ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni wybrali się na przejażdżkę nowo nabytym autem. Jednak na zaśnieżonej nawierzchni wpadli w poślizg, stracili panowanie nad pojazdem i wylądowali w przydrożnym rowie.

 

Żaden z mężczyzn nie przyznał się do kierowania Oplem. Jak ustalono jeden z mężczyzn, który jest właścicielem Opla nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.