Plastikowa skrzynka, a w niej saszetka z dużą ilością gotówki. Zguba wróciła do właściciela

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Nieuwaga mężczyzny, który pozostawił na ulicy plastikową skrzynkę z pieniędzmi, mogła okazać się bardzo kosztowna. Jednak na zgubę trafiła uczciwa kobieta, która przekazała ją policjantom.

W piątek policjanci z Annopola zostali powiadomieni o znalezieniu przez mieszkankę gminy Batorz plastikowej skrzynki na narzędzia, w której znajdowała się saszetka z pieniędzmi oraz dokumenty.

Policjanci ustalili, gdzie mieszka osoba, do której może należeć cenna zguba. Udali się do ustalonego miejsca zamieszkania, skontaktowali z mężczyzną, który dokładnie opisał zgubiony pakunek i podał kwotę, która znajdowała się saszetce.

Dokumenty i 6700 funtów (ponad 31 tys. zł – przyp. red.) zostało zwrócone. Policjanci dziękują za uczciwą, obywatelską postawę znalazczyni.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.