Plany na weekend? Zanurz się w rzeczywistości i skorzystaj z promocji grupowej!

Od pewnego czasu w samym centrum Lublina, każdy zainteresowany w dowolnym przedziale wiekowym ma możliwość poczuć nowy wymiar rzeczywistości rozszerzonej. Wszystko to za sprawą symulatora  9D VR opartego o technologie jutra zwaną systemem Oculus. Stworzony dla osób wymagających, znudzonych szarą rzeczywistością. To właśnie dzięki niemu przeniesiesz się w świat fantazji środowiska wirtualnego gdzie doświadczysz niezapomnianych wrażeń i wielu emocji.

Symulator  9D VR to nowoczesna technologia wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie wyposażone jest w platformę obrotową 360 stopni i hełm oculus, dzięki któremu wyświetlany film czy bajka jest prawdziwie realnym światem którego możemy doznać.

Razem raźniej, pod takim hasłem zachęcamy do zabawy w VR

13035691_998676046853395_81676432_oTo świetny sposób na wspólne spędzenie czasu w gronie najbliższych. System przystosowany jest do zabawy grupowej, dlatego przychodząc większą ekipą zyskujecie podwójnie. Obsługa w cenie jednego biletu wyświetli wam dwa seanse. Promocja obowiązuje od dzisiaj i będzie trwać do końca miesiąca Kwietnia.

Co, gdzie i za ile ?

Urządzenie znajduje się bezpośrednio przy tylnym wyjściu z centrum handlowego Plaza Lublin, jest to futurystyczna kapsuła z bardzo wygodnymi siedzeniami w odcieniach odważnego pomarańczu i czystej bieli. Do czego ogranicza się nasze działanie? To jak skok na spadochronie 😉 No może trochę przesadzamy, ale wszystko sprowadza się do jednej decyzji siadasz i jedziesz! 

Ceny? Wszystko w granicach rozsądku i na studencką kieszeń. Bilet na jednorazową kilkunastominutową zabawę kosztuje średnio 15 – 20 zł. Porównując inne rozrywki tego typu to cena standardowa.

Studencki/uczniowski – 15 zł

Normalny – 20 zł

Zachęcamy do zabawy, Czego możecie się spodziewać dowiecie się w naszym poprzednim tekście, który znajdziecie: tutaj

Zabawę napędza!

GAMES(1)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.