Plama oleju przyczyną wypadku na ul. Mełgiewskiej. Dwie osoby w szpitalu

Plama oleju napędowego na al. Tysiąclecia w Lublinie
Plama oleju napędowego na al. Tysiąclecia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Plama oleju napędowego na jezdni była przyczyną wypadku, do którego doszło na wjeździe na wiadukt ul. Mełgiewskiej. Audi uderzyło w bariery, a kierowca skutera przewrócił się na jezdnię.

Plama oleju na al. Tysiąclecia i ul. Mełgiewskiej w Lublinie

Do zdarzenia doszło w środę (14.07) około godz. 9 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na wjeździe na wiadukt z al. Tysiąclecia doszło do wpadnięcia w poślizg trzech pojazdów. Przyczyną tego była plama oleju napędowego, której ślad zaczyna się od zjazdu do galerii Vivo Lublin aż po skrzyżowanie z ul. Grafa.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca audi jadąc od ronda Dmowskiego w kierunku ul. Turystycznej, na wjeździe na wiadukt ul. Mełgiewskiej wpadła w poślizg i uderzyła w barierę ochronną.

W rozlaną ciecz wjechał również skuter, który wpadł w poślizg i kierujący upadł na jezdnię. Natomiast kierowca skody widząc upadek mężczyzny ze skutera, chciał uniknąć najechania na motorower i zjechał na pas zieleni. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Policjanci zablokowali dwa pasy al. Tysiąclecia w kierunku ul. Mełgiewskiej. Kierowcy są kierowani na objazd przez al. Witosa. Policjanci ustalają skąd na jezdni pojawiła się plama oleju napędowego.

Plama oleju napędowego na al. Tysiąclecia w Lublinie
Plama oleju napędowego na al. Tysiąclecia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.