Plac Dworcowy wyłączony z ruchu na czas ŚDM

Plac Dworcowy przy głównym dworcu PKP zostanie wyłączony z ruchu na czas Światowych Dni Młodzieży organizowanych w Lublinie na Arenie Lublin.

Od 23 lipca do 2 sierpnia Plac Dworcowy zostanie wyłączony z ruchu. Pod znakiem zakaz ruchu zostanie umieszczona tabliczka o treści ,, Nie dotyczy komunikacji zbiorowej i pojazdów ŚDM.

Na parkingu od strony ul. Gazowej zostanie wyznaczony postój TAXI. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podróżnym i pielgrzymom powołane służby porządkowe współpracować będą z funkcjonariuszami policji.

Powodem wyłączenia z ruchu Placu Dworcowego jest konieczność realizacji programu zabezpieczenia pirotechnicznego kluczowych obiektów dworcowych przyczyniających się do zapewnienia bezpiecznego przebiegu Światowych Dni Młodzieży.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.