Ważny temat? Prześlij newsa!

PKN Orlen wprowadza do sprzedaży płyn do dezynfekcji rąk o pojemności 1 litra

Spotted Lublin

PKN Orlen rozpoczął na swoich stacjach w całej Polsce dystrybucję płynu do dezynfekcji rąk w opakowaniach 1-litrowych. Wprowadzony został limit jednego opakowania na klienta. „Pierwsza partia 1L płynu do dezynfekcji rąk dociera już na stacje PKN Orlen. Zdajemy sobie sprawę z olbrzymiego zapotrzebowania na ten produkt. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by po zaopatrzeniu służb […]

Płyn do dezynfekcji rąk Orlen o pojemności 1 litra | materiały prasowe

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

PKN Orlen rozpoczął na swoich stacjach w całej Polsce dystrybucję płynu do dezynfekcji rąk w opakowaniach 1-litrowych. Wprowadzony został limit jednego opakowania na klienta.

„Pierwsza partia 1L płynu do dezynfekcji rąk dociera już na stacje PKN Orlen. Zdajemy sobie sprawę z olbrzymiego zapotrzebowania na ten produkt. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by po zaopatrzeniu służb medycznych, jak najszerzej trafiał on do otwartej sprzedaży” – poinformował w piątek na twitterze prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Cena detaliczna płynu w opakowaniu 1 litr to 15 zł, a na stacjach PKN Orlen wprowadzony został limit jednego opakowania na klienta.

CZYTAJ TAKŻE: Płyn do dezynfekcji rąk PKN Orlen 5L. Gdzie kupić? Ile kosztuje?

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check