Piwo 5+5 lub 10+10 gratis Biedronka na długi weekend czerwcowy 2022. Trzy dni promocji na wybrane piwa

BIEDRONKA PROMOCJA PIWO 12+12 GRATIS ZA DARMO
Biedronka wraca z promocją na piwa 12+12 gratis | fot. Dominik Wąsik

Piwo 5+5 gratis lub 10+10 Biedronka na długi weekend czerwcowy 2022. Do sklepów Biedronka wraca promocja na piwo za darmo. Przez trzy dni można otrzymać łącznie do 20 butelek piwa gratis. Jakie piwa są objęte promocją?

Promocja na piwo Biedronka czerwiec 2022

Tuż przed długim weekendem czerwcowym 2022 do Biedronki wraca atrakcyjna promocja na piwo gratis. Od poniedziałku 13.06 aż do środy 15.06 można otrzymać łącznie do 20 butelek piwa gratis. Aby skorzystać z promocji na piwo należy posiadać aktywną kartę Moja Biedronka, która upoważnia nas do skorzystania z promocji na piwo gratis.

W poniedziałek (13.06) przy zakupie 5 sztuk piwa butelkowego Hardmade można otrzymać kolejne 5 sztuk gratis, jeśli w koszyku znajdzie się łącznie 10 butelek. Rabat wyniesie wartość 5 butelek i zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie butelki. Dostępne są do wyboru różne smaki, które można mieszać dowolnie. Łączny dzienny limit na jedną Kartę Moja Biedronka wynosi 10 butelek (5 gratis).

We wtorek (14.06) w promocji 5+5 gratis dostępne będzie piwo Łomża Jasne w butelce bezzwrotnej. Należy zakupić 10 butelek, wtedy przyznany zostanie rabat o wartości 5 z nich.

W środę (15.06) bezpośrednio przed rozpoczęciem długiego czerwcowego weekendu gratis można otrzymać dwa razy więcej butelek niż w poprzednie dni, ponieważ przy zakupie na jednym paragonie 20 butelek piwa butelkowego Carlsberg, klient otrzyma 10 sztuk gratis. Do wyboru w ramach marki Carslberg są piwa typu Pilsner, Premium Export oraz piwo bezalkoholowe 0%. Butelki można mieszać dowolnie.

Promocja na piwa w Biedronce przed długim weekendem czerwcowy: Hardmade, Łomża, Carlsberg
Promocja na piwa w Biedronce przed długim weekendem czerwcowy: Hardmade, Łomża, Carlsberg

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.