"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" – zwiastun bez cenzury

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - zwiastun bez cenzury - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Patryk Vega opublikował pierwszy zwiastun swojego najnowszego filmu. Zobaczcie nieocenzurowaną wersję reżyserską zapowiedzi filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

11 listopada do polskich kin trafi kolejna część kultowego filmu „Pitbull” Patryka Vegi. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” opowiada o kobietach w policji oraz brutalnym, przestępczym światem mafii „paliwowej”.

– W 2015 roku 40 proc. funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu. Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, oraz brutalnym, przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej, której macki sięgają dużo dalej, niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. – czytamy w opisie dystrybutora filmu.

Już teraz możecie zobaczyć pierwszy zwiastun z gwiazdorską obsadą. Wśród nowych aktorów przede wszystkim: Joanna Kulig, Anna Dereszowska, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Sebastian Fabiański i nasza gwiazda z najnowszej okładki magazynu Glamour, Alicja Bachleda-Curuś.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.