Pilnie potrzebna pomoc dla 11-letniego Michała z Kraśnika

Michas
11-letni Michał w Kraśnika potrzebuje Waszej pomocy

Apelujemy o pomoc dla 11-letniego Michała Szota z Kraśnika, u którego lekarze pod koniec wakacji zdiagnozowali nowotwór mózgu. Jedynym ratunkiem dla chłopca są kosztowne terapie za granicą.

Pod koniec wakacji lekarze zdiagnozowali u 11-letniego Michała Szota z Kraśnika guza pnia mózgu o cechach glejaka. To najcięższa postać nowotworu mózgu. Rodzice konsultowali jego przypadek u najlepszych polskich i niemieckich specjalistów szukając odpowiedniego leczenia. Niestety guz jest na tyle duży, że jego operacyjne usunięcie jest niemożliwe, a jedynym ratunkiem jest leczenie immunologiczne w Meksyku. Lekarze będą podawać lek bezpośrednio do komórek nowotworowych co zmniejszy ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Od niedzieli Michał jest już w klinice w Monterey. A już dziś tj. 12 grudnia ma zaplanowany 1 zabieg. Łączny koszt takiego leczenia to kwota ok. 500 tys. zł. Dzięki darczyńcom na dzień dzisiejszy udało się zgromadzić kwotę 250 tys. zł, która pozwoli na opłacenie 2 z 4 planowanych zabiegów. Pozostałe 250 tys zł. trzeba zebrać w niespełna 90 dni. Rodzice mają czas do marca by zapłacić za pozostałe 2 zabiegi.

Wesprzeć leczenie Michała można:

1) przekazując na jego rzecz darowiznę przelewem tradycyjnym na konto Fundacji:

Fundacja Po Prostu Pomagam
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem:  Darowizna leczenie Michała

2) lub poprzez stronę zbiórki: „Wygrać z nowotworem mózgu” prowadzonej na PoProstuPomagam.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.