Pijany mężczyzna chciał skoczyć z mostu w Lublinie. Uratowali go policjanci

Most 700-lecia w ciągu ul. Muzycznej w Lublinie
Most 700-lecia w ciągu ul. Muzycznej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 41-letniego mężczyznę. Desperat zamierzał skoczyć z mostu na ul. Muzycznej do rzeki.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem. Dyżurny lubelskiej policji odebrał odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że na moście 700-lecia Lublina w ciągu ulicy Muzycznej, na jednym z betonowych przęseł siedzi mężczyzna. Na miejsce skierowano służby ratunkowe.

„Mężczyzna początkowo nie pozwalał się nikomu zbliżyć. Twierdził, że zamierza skoczyć z mostu. Próbę rozmowy z zdesperowanym 41-latkiem podjęli policjanci z III komisariatu, którzy powoli przekonali go do odstąpienia od tego zamiaru” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Mężczyzna po pewnym czasie pozwolił się zbliżyć policjantom, co pozwoliło bezpiecznie ściągnąć go z przęsła. Desperatem okazał się być 41-letni mieszkaniec Lublina, który w organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego zamierzał targnąć się na swoje życie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.