Pijany mężczyzna chciał skoczyć z mostu w Lublinie. Uratowali go policjanci

Most 700-lecia w ciągu ul. Muzycznej w Lublinie
Most 700-lecia w ciągu ul. Muzycznej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 41-letniego mężczyznę. Desperat zamierzał skoczyć z mostu na ul. Muzycznej do rzeki.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem. Dyżurny lubelskiej policji odebrał odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że na moście 700-lecia Lublina w ciągu ulicy Muzycznej, na jednym z betonowych przęseł siedzi mężczyzna. Na miejsce skierowano służby ratunkowe.

„Mężczyzna początkowo nie pozwalał się nikomu zbliżyć. Twierdził, że zamierza skoczyć z mostu. Próbę rozmowy z zdesperowanym 41-latkiem podjęli policjanci z III komisariatu, którzy powoli przekonali go do odstąpienia od tego zamiaru” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Mężczyzna po pewnym czasie pozwolił się zbliżyć policjantom, co pozwoliło bezpiecznie ściągnąć go z przęsła. Desperatem okazał się być 41-letni mieszkaniec Lublina, który w organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego zamierzał targnąć się na swoje życie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.