Pijany kierowca chciał przekupić policjantów dając im 100 zł

Pijany kierowca, kiedy zorientował się w swojej rozpaczliwej sytuacji wyciągnął z kieszeni 100 zł i próbował wręczyć jednemu z policjantów zwracając się słowami: „masz”.

 

W sobotni wieczór policjanci zostali powiadomieni przez jedną z mieszkanek gminy Łaziska o tym, że kierowca busa może podróżować przez Piotrawin w stanie nietrzeźwości. Według relacji zgłaszającej przejeżdżający busem mężczyzna zatrzymał się na parkingu, po czym zasnął z głową na kierownicy, a jego zachowanie mogło świadczyć o tym, że jest pijany.

 

Przybyli na miejsce policjanci przez dłuższą chwilę próbowali obudzić śpiącego za kierownicą mężczyznę. Jego wygląd oraz silna woń alkoholu, którą było od niego czuć wskazywały na to, że znajduje się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów oraz odmawiał podania swoich danych oraz poddaniu się badaniu trzeźwości.

 

Dopiero, kiedy mężczyzna usłyszał, że będzie od niego pobierana krew do badań, zdecydował się dmuchnąć w alkometr oraz podać dane. Okazało się, że 38–latek ma w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna, kiedy zorientował się w swojej rozpaczliwej sytuacji, wyjął z portfela banknot stuzłotowy i próbował wręczyć jednemu z policjantów zwracając się słowami: „masz”.

 

Policjanci o zdarzeniu natychmiast powiadomili oficera dyżurnego. 38-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione czyny grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.