Pijani pracownicy na budowie. Wypili „po piwku” do śniadania. Jeden spadł z rusztowania

murarz budowlaniec budowa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło na budowie. Jeden z pracowników spadł z rusztowania. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu. Ale nie tylko on jeden.

W poniedziałek dyżurny tomaszowskiej komendy o godz. 13.40, otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy. Do zdarzenie doszło na budowie w miejscowości Rybnica. Mundurowi na miejsce przyjechali jako pierwsi i opatrzyli ranę budowlańca, który odzyskał przytomność przed ich przyjazdem.

Policjanci na miejscu ustalili, że 58-letni mężczyzna, który wykonywał prace, spadł z wysokości około 5 metrów na posadzkę. Ponieważ było czuć od niego alkohol funkcjonariusze zbadali jego stan trzeźwości i okazało się, że jest nietrzeźwy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Na terenie budowy oprócz rannego znajdowało się jeszcze 5 pracowników z czego 3 było nietrzeźwych. Panowie mieli od 0,8 do 2,5 promila w alkoholu w organizmie. Mężczyźni tłumaczyli funkcjonariuszom, że wypili „po piwku” do śniadania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.