Pies przywiązany łańcuchem do drzewa w lesie. Właściciel poszukiwany

Pies przywiązany łańcuchem do drzewo | fot. KPP Puławy

W Kajetanowie spacerująca kobieta usłyszała zwierzę, które ktoś porzucił. I najwyraźniej nie chciał, by przeżyło. Pies był przywiązany łańcuchem do drzewa. Bez jedzenia i bez picia.

Sprawą zajęli się policjanci z Puław. W piątek dyżurny puławskiej komendy został poinformowany o odnalezieniu psa w lesie w pobliżu miejscowości Kajetanów, gmina Puławy. Na miejsce wysłano policyjny patrol, który potwierdził zgłoszenie.

Policjanci ustalili, że mieszkanka gminy Puławy podczas spaceru usłyszała wycie psa dobiegające z pobliskiego lasu. Idąc za głosem zwierzęcia, kobieta znalazła czworonoga przywiązanego łańcuchem do drzewa. Zwierzę było głodne i spragnione. Nie wiadomo, jak długo zwierzę mogło przebywać uwiązane w lesie. Pies został przez przewieziony do schroniska dla zwierząt w Puławach.

Poszukiwany właściciel

Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie i szukają właściciela czworonoga. Ktokolwiek posiada istotne informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z policją w Puławach pod nr. 81 889 02 10 lub 997.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.