Pierwszy śmiertelny przypadek koronawirusa w Polsce!

pilne szpital
Zdjęcie ilustracyjne

W Polsce stwierdzono pierwszy przypadek śmiertelny koronawirusa – poinformował władze miasta Poznań. To 57-letnia pacjentka z Poznania, która od niedzieli (8 marca) przebywała w szpitalu zakaźnym w Poznaniu.

Według danych Ministerstwa Zdrowia przekazanych w czwartek 12 marca o godz. 11.40, w związku z koronawirusem przeprowadzono 2234 badań na obecność wirusa. W sumie w Polsce mamy 47 przypadków zakażenia koronawirusem.

Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi koronawirusa w Polsce. Kliknij >>TUTAJ<< i sprawdź najnowsze wiadomości.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy to ważne? Nadal mniej niż 50 i jeden smiertelny… Zapytaj ile osób w Polsce jest chorych na raka, albo inne poważne choroby, które codziennie zbierają śmiertelne plony.