Pierwsze urodziny IKEA Lublin [FOTORELACJA]

IMG 9452
Pierwszu urodziny IKEA Lublin | fot. MATERIAŁY PRASOWE

Minął równo rok, odkąd Ikea otworzyła swoje drzwi dla klientów z Lublina. W tym czasie lubelski sklep odwiedziły blisko 2 miliony osób.

IKEA Lublin 23 sierpnia świętowała swoje urodziny. Z tej okazji przez 4 dni (23-26 sierpnia), wszyscy, którzy odwiedzili sklep mogli wziąć udział w wyjątkowych atrakcjach.

Dzieci miały niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z bohaterami szwedzkich bajek – Pipi Langstrumpf, która wyczarowywała z balonów niezwykłe zwierzęta oraz z Dziećmi z Bullerbyn, które wręczały najmłodszym drobne prezenty. Po zabawie można było sobie zrobić urodzinowe zdjęcia w fotobudce, które z pewnością będą idealną pamiątką z tego dnia.

Maluchy także miały kącik zabaw dla siebie. W Smalandii – miejscu, gdzie najmłodsi mogą się pobawić, podczas gdy rodzice robią zakupy – animatorzy przeprowadzali specjalne zabawy w klimacie przyjęcia urodzinowego.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także kreatywne warsztaty, które odbywały się przez cztery dni urodzinowego świętowania. Były to m.in.: zajęcia ze scrapbookingu, na których dzieci stworzyły albumy na zdjęcia z segregatorów lub lekcje „zrób to sam”, gdzie powstały makiety miast z pudełek kartonowych.

Dla tych, którzy lubią rozrywkę, wymagającą skupienia, czekały turnieje gier planszowych oraz kurs szwedzkiego dla dzieci i dorosłych. Prawdziwą atrakcją były także nietypowe warsztaty, poprowadzone przez aktorów z Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie. Dzieci budowały bajkowy świat Szewczyka Dratewki, używając do tego dobrze wszystkim znanych przedmiotów codziennego użytku i sprzętów kuchennych.

Przez rok sklep IKEA w Lublinie odwiedziło  aż 2 000 000 klientów.

FOTORELACJA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.