Pepsi rozdaje darmowe puszki napoju – Wyzwanie smaku Pepsi Max 2021

pepsi cola puszka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Pepsi rozdaje za darmo puszki z Pepsi Max i innymi napojami typu cola bez cukru. Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić krótki formularz. Akcja trwa do 3 czerwca lub wyczerpania zapasów.

Wyzwanie Smaku Pepsi Max 2021

Jak otrzymać dwie darmowe puszki napoju gazowanego? Wystarczy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz, akceptując wszystkie zgody. Po kilku dniach do paczkomatu przyjdzie nam paczka, w której znajdziemy dwie puszki z nadrukowanymi kodami QR. Jedna z nich to Pepsi Max, druga – inny napój typu cola bez cukru.

Warunkiem koniecznym jest wypełnienie formularza i podanie swoich danych adresowych i numeru telefonu. Należy również na mapce wskazać miejsce odbioru puszek darmowych puszek napoju (paczkomaty Inpost).

Przygotowano 15 000 darmowych zestawów Wyzwania Smaku Pepsi

Dla pierwszych 1000 osób, które zrealizują Wyzwanie Smaku Pepsi Max 2021 przygotowano nagrody w postaci jednodniowych wejściówek do strefy Jamango, w największym zadaszonym parku wodnym w Europie – Suntago, ważnych do końca 2021 r.

Pozostałe 14 000 uczestników otrzyma voucher w postaci kodu uprawniający do odbioru napoju Pepsi Max o pojemności 0,5L w strefie Jamango, 0,4L w pozostałych strefach Parku Suntago z wyjątkiem baru umiejscowionego w foyer w obiekcie, ważnych do końca 2021 r.

Akcja trwa do 3 czerwca 2021 r. lub wyczerpania zapasów. Osoby biorące udział w akcji muszą mieć ukończony 16 rok życia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.