Pasażer na gapę poszukiwany. Do trolejbusu weszli kontrolerzy, więc wybił szybę w drzwiach i uciekł

Mężczyzna wybił szybę w drzwiach trolejbusu
Mężczyzna wybił szybę w drzwiach trolejbusu | fot. KMP Lublin

Pasażer jadący bez biletu nie chciał zatrzymać się do kontroli biletowej. Postanowił więc wybić szybę w drzwiach trolejbusu i uciec. Mężczyzna zapomniał, że w pojeździe jest monitoring, który wszystko zarejestrował.

Wybił szybę w drzwiach

Do zdarzenia doszło 2 listopada 2022 r. w trolejbusie linii 158. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, zarejestrowany przez kamery mężczyzna, widząc kontrolerów wchodzących do pojazdu, kopnął w szybę drzwi, która całkowicie się rozpadła. Po tym uciekł w nieznanym kierunku.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring pojazdu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1. komisariatem Policji w Lublinie przy Alei Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.