Pasażer autobusu rzucił z okna balon z wodą. Rozbił szybę auta jadącego z naprzeciwka

Ktoś rzucił z okna autobusu MPK Lublin balon z wodą | fot. nadesłane

Policjanci poszukują sprawcy, który wyrzucił z jadącego autobusu MPK Lublin balon napełniony wodą prosto pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód. Balon uszkodził szybę auta.

Do naszej redakcji odezwał się pan Adam, który prosił o nagłośnienie sprawy, do której doszło w piątek (3 maja) na ul. Janowskiej w Lublinie. Pan Adam jechał swoim autem w kierunku Zemborzyc. Kiedy wymijał się z jadącym z naprzeciwka autobusem linii nr 8 należącym do MPK Lublin, z okna pojazdu jeden z pasażerów rzucił balonem napełnionym wodą.

Gdy mijałem autobus linii 8, nagle coś uderzyło w mój samochód i pękła szyba czołowa. Na początku w ogóle nie wiedziałem, co się stało. Na samochodzie dopiero znalazłem resztki czerwonego balona. Niestety już było za późno, żeby gonić autobus” – relacjonuje pan Adam.

Na szczęście w chwili zdarzenia pan Adam miał uruchomiony wideorejestrator, który zarejestrował moment zdarzenia. Dopiero po obejrzeniu nagrania dowiedział się, co dokładnie się stało. Sprawa została zgłoszona na VII komisariat policji w Lublinie. Straty zostały oszacowane na kwotę ok. 800 złotych.

Uszkodzona szyba w samochodzie pana Adama | fot. nadesłane

Samochód jest uszkodzony i sprawa zgłoszona na policje. Może ktoś jechał przypadkiem tym autobusem i może pomóc w ustaleniu tej ameby” – apeluje pan Adam.4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.