Park Avia w Świdniku szuka pracowników. Otwarcie kompleksu basenów za dwa miesiące

Kompleks basenów Park Avia w Świdniku | fot. Park Avia

Park Avia w Świdniku rozpoczął poszukiwania pracowników na stanowisko kasjer oraz pracownik podbasenia (konserwator). Do obsługi kompleksu basenów będzie potrzeba około 20 osób.

Do uruchomienia sportowo-rekreacyjnego kompleksu Park Avia przy ul. Fabrycznej w Świdniku zostało nieco ponad dwa miesiące. Obiekt przechodzi aktualnie odbiory techniczne poszczególnych obiektów. Firma Warbud ma czas do końca lutego na zakończenie inwestycji.

Zarządzeniem obiektem zajmie się Miejski Klub Sportowy Avia. Od piątku miejska spółka rozpocznie rekrutację pracowników do Parku Avia. Pracę w nowym obiekcie sportowym znajdzie około 20 osób. Na sam początek poszukiwani są kasjerzy i pracownicy, którzy zajmą się techniczną obsługą podbasenia.

Ratownicy oraz ekipa sprzątająca zostaną wyłonieni w ramach przetargu, który w najbliższym czasie zostanie ogłoszony przez Miejski Klub Sportowy Avia. Szczegóły dotyczące ofert pracy w Parku Avia znajdziecie na stronie MKS Avia. Otwarcie zaplanowano na 1 kwietnia.

Największa inwestycja w historii Świdnika

Park Avia będzie się składał z dwóch stref: wewnętrznej i zewnętrznej. W skład basenów zewnętrznych wchodzi: brodziki, wodny plac zabaw, część basenowa dla starszych dzieci, część rekreacyjna dla młodzieży i dorosłych, z dwoma wannami spa, zjeżdżalnią rodzinną i rurową, basen do nauki pływania o wymiarach 6,5 m na 12,6 m z trzema torami.

W ramach kompleksu zewnętrznego powstaną także boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej, wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej i do koszykówki ulicznej. Odwiedzający obiekt skorzystają też z placu sprawnościowego do parkour, street workout, kalisteniki i siłowni zewnętrznej.

W hali basenowej powstaną pływalnie: sportowa (25 m na 12,5 m), rekreacyjna (12,5 m na 6,5 m), brodzik dla dzieci (10 m na 6 m), basen SPA. Dodatkowo będzie można skorzystać również ze zjeżdżalni i dwóch saun. Hala basenowa zostanie wyposażona też w widownię.

Kompleks basenów Park Avia w Świdniku | fot. Park Avia
Kompleks basenów Park Avia w Świdniku | fot. Park Avia
Kompleks basenów Park Avia w Świdniku | fot. Park Avia
Kompleks basenów Park Avia w Świdniku | fot. Park Avia
Kompleks basenów Park Avia w Świdniku | fot. Park Avia


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.