Paraliż w centrum Lublina. Drzewo przewróciło się na Al. Racławickich – ulica zablokowana

Drzewo zerwało trakcję trolejbusową na Al. Racławickich | fot. czytelnik Mariusz

Strażacy podjęli już 20 interwencji związanych z usuwaniem szkód spowodowanych przez silny wiatr na terenie Lublina. Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami na lubelskich ulicach.

Na Al. Racławickich silny wiatr przewrócił drzewo, które spadło na samochód, uszkodziło sieć trakcji trolejbusowej i zatarasowało całkowicie przejazd ulicą. Unieruchomiona jest komunikacja miejska. W centrum Lublina tworzą się ogromne korki.

Powalone przez wichurę drzewo spadło na Al. Racławickie. Zablokowany jest przejazd w obu kierunkach. Cześć pojazdów komunikacji miejskiej utknęła w korku. Pozostałe są kierowane objazdem ulicami: Sowińskiego, Głęboką, Narutowicza i Piłsudskiego. W związku z powyższym występują utrudnienia i opóźnienie w kursowaniu komunikacji miejskiej” – czytamy w komunikacie Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia dotyczące utrudnień spowodowanych silnym wiatrem na terenie Lublina. Możecie je przesyłać w komentarzach poniżej tego artykułu lub w wiadomości na naszym profilu facebookowym Spotted Lublin.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.