Paraliż komunikacyjny w Lublinie. Tiry utknęły na nieodśnieżonej ulicy

Pojazdy ciężarowe blokują prawy pas ruchu ul. Mełgiewskiej w kierunku Świdnik | fot. czytelnik Konrad
Pojazdy ciężarowe blokują prawy pas ruchu ul. Mełgiewskiej w kierunku Świdnik | fot. czytelnik Konrad

Ślizgające się tiry zablokowały prawy pas ul. Mełgiewskiej w Lublinie, powodując gigantyczny korki. Podobna sytuacja występuje obecnie na ul. Jana Pawła II, gdzie pojazdy ciężarowe nie mogą wjechać pod wzniesienie przed skrzyżowaniem z ul. Granitową.

Sznur tirów na ul. Mełgiewskiej

„Totalny brak przejazdu. Tiry zakopują się jeden po drugim, nie ma żadnego przejazdu. Ludzie wybierają nawet drogi dojazdowe, które są zakorkowane. W tle (sytuacja z godz. 16) z głównej ulicy ściągany jest tir, który blokuje całą jedną stronę drogi głównej w stronę Świdnika. Proszę abyście ostrzegli wszystkich ludzi na swoich postach, ponieważ zbiera się ich coraz więcej” – ostrzega czytelnik Kuba.

POWIĄZANE MATERIAŁY: Wszystkie pługi na ulicach Lublina. Odśnieżanie w trybie kryzysowym. Co to znaczy?

Nagranie z godziny 18:00

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zima, zima – gromy padają na służby. A czy ktoś spytał, czy tir miał zimowe opony?