Papaya Films zaprasza na Kreatywny Piątek w Lublinie

Kreatywny Piątek z Papaya Films | materiały prasowe

W jaki sposób zmieni się komunikacja marek w najbliższych latach? Tego się dowiecie podczas “Kreatywnego Piątku”, który 15 grudnia odbędzie się w Domu Kultury w Lublinie. Wstęp bezpłatny.

Kreatywne Piątki Papaya Films to cykl imprez będących potężną dawką inspiracji dla wszystkich zainteresowanych i związanych z branżą kreatywną.

„Oglądamy, wymieniamy się spostrzeżeniami i wzajemnie motywujemy do poszerzania horyzontów. Zaczęliśmy spotykać się w małej salce naszego biura, później weszliśmy na dach Papaya, a gdy i tam przestaliśmy się mieścić, zaczęliśmy gościć w wielu warszawskich klubach” – mówi Anna Jaraźna z Papaya Films.

Do tej pory spotkania odbywały się tylko w Warszawie. Teraz Papaya Films wychodzi z nimi na całą Polskę. Organizatorzy byli już w Katowicach, Krakowie, Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie i Łodzi.

Wydarzenie odbędzie się w piątkowy wieczór, 15 lutego w Domu Kultury w Lublinie. Tematem wydarzenia będzie: „O markach XXI wieku i drodze z Mikołowa do Kansas City”.

Spotkanie poprowadzi Dawid Szczepaniak – dyrektor kreatywny polskiego oddziału VMLY&R. Opowie o tym, w jaki sposób zmieni się komunikacja marek w najbliższych latach… oraz opowie o swojej własnej drodze od project managera zajmującego się sprzedażą hostingu – do dyrektora kreatywnego polskiego oddziału trzeciej najlepszej agencji reklamowej świata (wg AdAge 2018).

Kreatywne piątki mają formę otwartą i służą przede wszystkim inspiracji i nieskrępowanej wymianie myśli i opinii. Nieodłącznym elementem organizowanych w piątkowe wieczory spotkań jest prezentacja filmów reklamowych i zażarta na ich temat dyskusja.

Link do wydarzenia – www.facebook.com/events/278603002812172/WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.