Otwarcie parku w Kozłówce dla zwiedzających. Wkrótce otworzą również Muzeum Zamoyskich

pałac w kozłówce
Pałac Zamoyskich w Kozłówce | materiały prasowe

W związku z wprowadzeniem od 4 maja drugiej fazy znoszenia ograniczeń związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2 został uchylony zakaz zamknięcia muzeów dla odwiedzających.

„Zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego jesteśmy w trakcie konsultowania zasad otwarcia Muzeum Zamoyskich w Kozłówce ze służbami sanitarno-epidemiologicznymi i pracujemy nad tym, by możliwie szybko i bezpiecznie udostępnić nasze ekspozycje dla zwiedzających” – mówi Agata Ulanowska z Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Otwarcie parku w Kozłówce

Od 5 maja park w Kozłówce będzie otwarty dla zwiedzających w godzinach 9:00 – 19:00. W czasie wizyty dla własnego bezpieczeństwa należy przestrzegać obowiązujących zasad: obowiązkowo zasłaniać nos i usta, zachować 2-metrowy dystans od innych osób, nie dotykać znajdujących się w parku urządzeń i rzeczy, nie korzystać z ogólnodostępnych ławek, nie organizować pikników lub spotkań towarzyskich, nie korzystać z placu zabaw, stosować się do zaleceń pracowników muzeum oraz zachować dyscyplinę społeczną i przestrzegać zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Prawdopodobne otwarcie ekspozycji Muzeum Zamoyskich w Kozłówce nastąpi między 12 a 19 maja.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.