Oszuści sprzedają bezpłatne bilety na koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie

Oszuści sprzedają darmowe bilety na koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie
Oszuści sprzedają darmowe bilety na koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie

Oszuści chcą zarobić na darmowych wejściówkach upoważniających do wzięcia udziału w koncercie Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie. Bezpłatne bilety rozeszły się w kilka minut dystrybucji. Nieuczciwi sprzedawcy oferują wejściówki na aukcjach internetowych. Ceny zaczynają się od 100 złotych za sztukę.

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w Chełmie

Ze względu na pandemię organizatorzy trasy koncertowej Wakacyjna Trasa Dwójki „Lato, muzyka, zabawa” Chełm 2021 zdecydowali się o ograniczeniu ilości osób na widowni. W chełmskim amfiteatrze będzie mogło być zajęte maksymalnie 75 proc. miejsc siedzących.

W poniedziałek (16.08) od godz. 12:00 można było zdobyć darmowe wejściówki na koncert. Jeszcze przed rozpoczęciem dystrybucji był problem z wejściem na stronę, na której można było zarezerwować bilety [Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2021 w Chełmie. Padła strona do rezerwacji wejściówek].

Po południu na popularnym portalu ogłoszeniowym pojawiły się pierwsze oferty dotyczące „sprzedaży” darmowych biletów na Wakacyjną Trasę Dwójki w Chełmie. Jeden ze sprzedawców zażyczył sobie 100 złotych za jedną wejściówkę. W sumie miał ich 4 na sprzedaż.

Zgodnie z regulaminem bilet bezpłatny można odstąpić w taki sam sposób jak się go otrzymało. Uczulamy osoby, które oczywiście mogą chcieć się na ten koncert dostać, że jest to praktyka nieuczciwa.

„Zakazana jest odsprzedaż zaproszeń na aukcjach, licytacjach lub prowadzona w jakikolwiek inny sposób, wskazujący na zarobkowy charakter takiej odsprzedaży (spekulacja biletami)” – czytamy w regulaminie wydarzenia.

Koncert Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie rozpocznie się o godzinie 20.00 [Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 – Chełm: kto wystąpi? DARMOWE BILETY]. Wstęp na teren amfiteatru będzie możliwy od 18.30. Należy pamiętać, że bilety nie są przypisane do miejsca, dlatego o wyborze decydować będzie kolejność. Widowisko będzie transmitowane na żywo w TVP2.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.