Ostatnie warsztaty w ramach projektu „Plan dla Dzielnic”

plakat plan dla dzielnic
fot. Miasto Lublin

Dobiega końca III etap projektu „Plan dla Dzielnic”. Ostatnie dwa warsztaty dzielnicowe odbędą się jeszcze w styczniu. Tym razem przedstawiciele Miasta spotkają się z mieszkankami i mieszkańcami Ponikwody oraz Bronowic.

– Warsztaty w dzielnicach Ponikwoda i Bronowice kończą trzeci etap „Planu dla Dzielnic”. W ramach tych spotkań wspólnie z mieszkankami i mieszkańcami podsumowujemy wnioski z dyskusji publicznych oraz spacerów w terenie i definiujemy priorytetowe potrzeby dla poszczególnych dzielnic Lublina. Zachęcam do wspólnych rozmów wszystkich zainteresowanych przyszłością tych części Lublina – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Warsztat w dzielnicy Ponikwoda

Pierwszy z zaplanowanych warsztatów odbędzie się w dzielnicy Ponikwoda. Spotkanie rozpocznie się 24 stycznia (środa), o godz. 17.00, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Lublinie, przy ul. Al. Spółdzielczości Pracy 65. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu. Zapisy potrwają do 23 stycznia do godz. 12.00.

plakat plan dla dzielnic
fot. Miasto Lublin

Warsztat w dzielnicy Bronowice

Ostatnie warsztaty w ramach miejskiego projektu odbędą się w dzielnicy Bronowice. Spotkanie dla mieszkanek i mieszkańców tej części miasta zaplanowano 31 stycznia (środa), o godz. 17.30, w siedzibie Rady i Zarządu Dzielnicy, przy ul. Krańcowej 106. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu do wtorku (30 stycznia) do godz. 12.00.

plakat plan dla dzielnic Bronowice
fot. Miasto Lublin

Tłumacz PJM

Podczas warsztatów istnieje możliwość skorzystania z tłumacza PJM, a potrzebę taką należy zgłosić najpóźniej na 3 dni przed danym wydarzeniem, do godz. 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 81 466 25 54 lub na adres e-mail: [email protected].

Warsztaty to trzecia, ostatnia część wspólnej pracy nad strategiami rozwoju lubelskich dzielnic. Do zakończenia projektu pozostał ostatni etap prac — przygotowanie, na podstawie opracowanych wspólnie z mieszkankami i mieszkańcami założeń, planów rozwoju dla każdej części Lublina. Aktualne informacje o „Planie dla Dzielnic” dostępne są na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.