Ostatnia niedziela miesiąca, czyli czas na Giełdę Staroci. Tu kierowcom nie wolno parkować

Giełda Staroci 27 listopada na Placu Zamkowym w Lublinie - zakaz parkowania
Giełda Staroci 27 listopada na Placu Zamkowym w Lublinie - zakaz parkowania | fot. Dominik Wąsik

W związku z organizowaną w ostatnią niedzielę listopada Giełdą Staroci, na Placu Zamkowym tego nie nie będzie można parkować samochodów. Pozostawienie auta będzie grozić odholowanie pojazdu na koszt właściciela.

Giełda Staroci 27 listopada Lublin

Giełda Staroci tradycyjnie odbędzie się na Placu Zamkowym w godz. 7:00-14:00. Lubelska Giełda Staroci cieszy się dużą popularnością handlujących i kupujących. Na giełdzie można znaleźć prawdziwe perełki. Można tu kupić: porcelanę, ceramikę, zegary, antyki. Nie brakuje obrazów, mebli, monet i znaczków. Można kupić książki, płyty, zabawki i wiele innych towarów mających historyczną wartość.

W związku z organizowaną Lubelską Giełdą Staroci przed wjazdem na Plac Zamkowy ustawiono już znaki informujące kierowców, iż w niedzielę 27 listopada w godz. 3-18 w obrębie całego placu obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania pojazdów. Auta pozostawione np. dzień wcześniej, zostaną odholowane na koszt ich właścicieli.

To nie ostatnia Giełda Staroci w tym roku. Ostatnia odbędzie się w grudniu, lecz ze względu na przypadające wtedy święta Bożego Narodzenia, nie będzie mogła być ona zorganizowana w ostatnią niedzielę miesiąca. Organizatorzy wydarzenia postanowili przenieść jej termin na 18 grudnia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.