Organizują pchli targ, na którym każdy będzie mógł sprzedać lub kupić używany rower i nie tylko

rowery
Rowery | fot. Adobe Stock

Ciekawa propozycja dla miłośników dwóch kółek. Stowarzyszenie Rowery Lublin organizuje pierwszą edycję Lubelskiego Rowerowego Pchlego Targu. Wydarzenie odbędzie się na terenie Bike Parku przy ulicy Janowskiej. Poznaliśmy szczegóły.

Rowerowy Pchli Targ w Lublinie

Wszyscy, którzy chcieliby kupić lub sprzedać rower, części i akcesoria rowerowe (nowe lub używane) powinni pojawić się na pierwszej edycji wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Rowerowy Lublin. Lubelski Rowerowy Pchli Targ odbędzie się w niedzielę 14 kwietni na terenie Bike Parku przy ulicy Janowskiej w Lublinie. Sprzedaż odbywać się będzie w godz. 12-17.

Udział w pchlim targu zarówno dla sprzedających, jak i kupujących jest bezpłatny. Osoby chcące coś sprzedać są zobowiązane do zapisów, które są prowadzone przez organizatorów wydarzenia za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/tGAYj45YUSsUARma9

„Celem wydarzenia jest propagowanie idei 'zero waste’, która nie dotyczy tylko żywności. Dajmy naszym rowerowym częściom/akcesoriom drugie życie celem ochrony naszego środowiska. Jeśli są one w dobrym stanie, to z pewnością posłużą jeszcze innym” – zachęcają organizatorzy Lubelskiego Rowerowego Pchlego Targu.

Wystawcy będą mieli zapewnione stoiska (ok. 2 metrów szerokości), na których będą mogli wyłożyć swoje towary. Organizatorzy na terenie wydarzenia zapewnią ognisko, na którym każdy będzie mógł upiec kiełbaskę (wyżywienie we własnym zakresie). Jeśli impreza się przyjmie, będzie organizowana cyklicznie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.