Organizacja ruchu podczas Światowych Dni Młodzieży w Lublinie

W związku z wydarzeniami odbywającymi się w Lublinie w ramach Światowych Dni Młodzieży, w rejonie pl. Zamkowego, pl. Dworcowego i Areny Lublin, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

W sobotę 23 lipca od godz. 8:00 do 22:00 wyłączone z ruchu będą ulice: Lubelskiego Lipca ’80 (na odcinku od ul. Stadionowej do ul. Cukrowniczej) oraz ul. Cukrownicza. Zakaz wjazdu na nie nie będzie dotyczył wyłącznie komunikacji zbiorowej i pojazdów ŚDM.

Wyłączone z użytkowania będą na ten czas również parkingi przy stadionie i siedzibie Zarządu Dróg i Mostów.

Około godz. 10:00 z pl. Zamkowego na Arenę Lublin przejdą uczestnicy Światowych Dni Młodzieży. Będą oni poruszali się jako kolumna pieszych, dla której wyłączony będzie prawy skrajny pas: al. Unii Lubelskiej, ul. Lubelskiego Lipca ’80, ul. Stadionowej. Przejście potrwa około 2 godz. W czasie przejścia kolumny przez skrzyżowania, ruch pojazdów na nich wstrzyma policja.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.