Opóźniony lot z Lublina do Londynu. W samolot uderzył prawdopodobnie ptak

wizz air
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Samolot linii Wizz Air wyleci z ponad 4,5-godzinnym opóźnieniem z Portu Lotniczego Lublin do Londynu. To z powodu ptaka, który prawdopodobnie uderzył w kadłub maszyny.

Przypomnijmy, że odlot do Wielkiej Brytanii zaplanowany był na godzinę 10:00. Jednak podczas rutynowego przeglądu przed startem, okazało się, że na kadłubie samolotu widnieją znaki uderzenia prawdopodobnie ptaka. Mogło do tego dojść w powietrzu, kiedy to maszyna leciała do Lublina.

Teraz samolot jest sprawdzany przez mechaników linii Wizz Air, którzy dokładnie sprawdzają całą maszynę. Jeśli okaże się, że ptak nie spowodował uszkodzeń, które uziemią maszynę, to wylot odbędzie się o godz. 14.30.

Źródło: lubelskielotnisko.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.