Okradł śpiącego pasażera w pociągu. Policja publikuje wizerunek złodzieja. Rozpoznajesz go?

68 168673
Okradł śpiącego pasażera w pociągu PKP IC relacji Szczecin – Lublin | fot. KPP Puławy

Policja publikuje wizerunek mężczyzny mającego związek z kradzieżą dwóch telefonów komórkowych oraz aparatu fotograficznego w pociągu relacji Szczecin – Lublin.

Do zdarzenia doszło 29 lutego w pociągu IC „Bolko” relacji Szczecin Główny – Lublin. Z ustaleń policjantów wynika, że do kradzieży dwóch telefonów komórkowych marki Huawei oraz aparatu fotograficznego Sony mogło dojść na trasie z Kielc do Radomia. Przedmioty te zostały skradzione pasażerowi, który zasnął podczas podróży.

Sprawcę zarejestrowały kamery znajdujące się w pociągu. Policjanci publikują wizerunek złodzieja i proszą o pomoc. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach pod nr tel. (81) 889-02-90 lub (081) 889-03-14.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.