Okradł auto w centrum Lublina. Bo było otwarte (wideo)

Okradł auto w centrum Lublina. Bo było otwarte (wideo)

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży telefonu komórkowego oraz torby podróżnej z zaparkowanego samochodu w centrum Lublina. Pech chciał, że zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

 

Do zdarzenia doszło 27 grudnia ubiegłego roku na ul. Kościuszki w Lublinie. Sprawca sprawdzając wszystkie drzwi w zaparkowanym aucie marki Audi, zauważył, że jedne z nich są otwarte. Dostał się przez nie do środka i ukradł telefon komórkowy i torbę podróżną z zawartością odzieży i perfum.

 

Pokrzywdzony oszacował starty na kwotę ponad 1300 zł. Policjanci zajmujący się tą sprawą zabezpieczyli monitoring znajdujący się w pobliżu, na którym widać całe zdarzenie.

 

Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym I komisariatu tel.: (81) 535-45-73 lub 997.

 

Wideo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.