Okolica to jeszcze plac budowy, ale to nie przeszkadza w otwarciu. Liczą na przedświąteczne tłumy

Otwarcie ALDI przy ul. Jana Pawła II w Lublinie
Otwarcie ALDI przy ul. Jana Pawła II w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Parking i bliska okolica są jeszcze w budowie, lecz to nie przeszkadza w otwarciu marketuu na terenie parku handlowego Węglin Retail Park przy ul. Jana Pawła II. Sieć liczy na przedświąteczne tłumy klientów.

W środę otwarcie ALDI Węglin

W środę 7 grudnia o godzinie 6:30 swoje kasy otworzy nowy, czwarty już sklep ALDI w Lublinie, który mieści się przy ul. Jana Pawła II 51 na terenie Węglin Park. Klienci, którzy odwiedzą market w dniu otwarcia, będą mieli okazję skorzystać z promocji na wybrane produkty. Z kolei po zakupach, w godzinach 10-17 przed sklepem czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać ciepły posiłek.

Jak przekazała sieć, ALDI przy ul. Jana Pawła II przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jak i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1400 mkw. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Na klientów czeka parking, na którym realizowane są jeszcze prace budowlane.

ALDI Węglin otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

Węglin Park

ALDI powstał na terenie budowanego jeszcze parku handlowego Węglin Park. Otworzyć ma tam się docelowo kilkanaście sklepów. Tuż obok ALDI stoi wolnostojący budynek, do którego po zakończonych pracach przeprowadzi się restauracja Bombardino Trattoria.

Otwarcie ALDI przy ul. Jana Pawła II w Lublinie
Otwarcie ALDI przy ul. Jana Pawła II w Lublinie
Otwarcie ALDI przy ul. Jana Pawła II w Lublinie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.