Ogromny pożar salonu maszyn rolniczych Massey Ferguson w Kazimierzówce

Pożar salonu maszyn rolniczych Case w Kazimierzówce | fot. czytelniczka Paulina

Potężny pożar na terenie salonu maszyn rolniczych Massey Ferguson w Kazimierzówce w gminie Głusk. Na miejscu interweniowało 20 zastępów straży pożarnej.

Pożar wybuchł w poniedziałek po godz. 23 na terenie salonu maszyn rolniczych Massey Ferguson w Kazimierzówce w gminie Głusk. Na miejscu interweniowało aż 20 zastępów straży pożarnej, w tym 58 ratowników.

Pożar wybuchł w części magazynowej w halach salonu. Ogień w szybkim tempie objął budynek magazynowy z całym wyposażeniem, ciągniki rolnicze i samochody dostawcze. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Strażacy włożyli dużo wysiłku, żeby płomienie nie zajęły części handlowej i biurowej. Obecnie trwa ustalanie przyczyn pożaru oraz szacowanie strat. Wstępne szacunki wskazują na kwotę nawet 20 milionów złotych.

Nagranie dzięki uprzejmości czytelniczki Pauliny2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.