Ogromny pożar salonu maszyn rolniczych Massey Ferguson w Kazimierzówce

kazimierzówka pożar salon case
Pożar salonu maszyn rolniczych Case w Kazimierzówce | fot. czytelniczka Paulina

Potężny pożar na terenie salonu maszyn rolniczych Massey Ferguson w Kazimierzówce w gminie Głusk. Na miejscu interweniowało 20 zastępów straży pożarnej.

Pożar wybuchł w poniedziałek po godz. 23 na terenie salonu maszyn rolniczych Massey Ferguson w Kazimierzówce w gminie Głusk. Na miejscu interweniowało aż 20 zastępów straży pożarnej, w tym 58 ratowników.

Pożar wybuchł w części magazynowej w halach salonu. Ogień w szybkim tempie objął budynek magazynowy z całym wyposażeniem, ciągniki rolnicze i samochody dostawcze. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Strażacy włożyli dużo wysiłku, żeby płomienie nie zajęły części handlowej i biurowej. Obecnie trwa ustalanie przyczyn pożaru oraz szacowanie strat. Wstępne szacunki wskazują na kwotę nawet 20 milionów złotych.

Nagranie dzięki uprzejmości czytelniczki Pauliny

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.