Potężny pożar na terenie salonu maszyn rolniczych Massey Ferguson w Kazimierzówce w gminie Głusk. Na miejscu interweniowało 20 zastępów straży pożarnej.
Pożar wybuchł w poniedziałek po godz. 23 na terenie salonu maszyn rolniczych Massey Ferguson w Kazimierzówce w gminie Głusk. Na miejscu interweniowało aż 20 zastępów straży pożarnej, w tym 58 ratowników.
Pożar wybuchł w części magazynowej w halach salonu. Ogień w szybkim tempie objął budynek magazynowy z całym wyposażeniem, ciągniki rolnicze i samochody dostawcze. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Strażacy włożyli dużo wysiłku, żeby płomienie nie zajęły części handlowej i biurowej. Obecnie trwa ustalanie przyczyn pożaru oraz szacowanie strat. Wstępne szacunki wskazują na kwotę nawet 20 milionów złotych.
Ziemia obiecana po lubelski. Spryciula.
Aż się płakać chce