Ogromne zainteresowanie barażowymi Derbami Lubelszczyzny! Na Arenie Lublin Motor zmierzy się z Górnikiem Łęczna

Kibice Motoru na stadionie Arena Lublin
Kibice Motoru na stadionie Arena Lublin | fot. Motor Lublin

W czwartek kibiców futbolu na Lubelszczyźnie czekają nie lada emocje. Na Arenie Lublin Motor podejmie Górnika Łęczna. Oba zespoły walczą w barażach o awans do ekstraklasy.

Ważne informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz Motoru Lublin z Górnikiem Łęczna

Sprzedaż biletów na Derby Lubelszczyzny wystartowała w poniedziałek 27 maja, a wejściówki dostępne do zakupu są za pośrednictwem internetowego systemu i oficjalnych sklepach Motoru. Pojedynek pomiędzy Motorem Lublin a Górnikiem Łęczna cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. W zaledwie 9 godzin wyczerpana została pula biletów (ponad 11 tysięcy).

„Pozostałe miejsca to rezerwacje karnetowiczów, grup zorganizowanych i sponsorów, które do wtorku (28 maja) musimy utrzymać. Gdy tylko stracą ważność, poinformujemy o otwarciu kolejnych miejsc do sprzedaży” – poinformował klub w poniedziałkowy wieczór. Przypomnijmy, że pojemność lubelskiego stadionu wynosi 15 247 miejsc siedzących.

We wtorek (28 maja) Motor Lublin poinformował, że sprzedaż biletów na barażowe Derby Lubelszczyzny zostanie wznowiona w środę (29 maja) ok. godz. 12:00, po zwolnieniu się wszystkich rezerwacji. Przypominamy, że karnetowicze mogą kupić bilety na miejsca, które zajmowali w rundzie wiosennej do jutra do godz. 11:00. Bilety w środę i czwartek (29 i 30 maja) będą droższe o 5 zł.

Półfinałowe Derby Lubelszczyzny odbędą się w czwartek, 30 maja o godzinie 17:30.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.