Ogród Saski. Ogromne drzewo runęło tuż przed spacerującym dzieckiem

22016573 1943961602544161 1815129685 n

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Ogrodzie Saskim. Drzewo runęło tuż przed spacerującym dzieckiem. – Jeszcze chwila, a dziecko znalazło by się pod drzewem – pisze do naszej redakcji czytelniczka Paulina.

 

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16 w Ogrodzie Saskim.

„Siedziałam, czytałam książkę w Saskim na ławeczce. Co chwila słyszałam jakieś dźwięki coś ala kopanie butami w betonową fontannę. Myślałam, że to dziecko, które bawiło się koło fontanny. Po kilki minutach zamiast tego dźwięku słyszę skrzypanie. Podnoszę głowę, a tam dziecko wybiega spod drzewa w chwili jak drzewo zaczęło się delikatnie chybotać. 10 sekund później drzewo się zawaliło. Pół ławki dosłownie od Pani, która siedziała obok.” – pisze czytelnika Paulina.

 

Dziecko może mówić o ogromnym szczęściu. – „Ale fakt dziwne, bo żadnego wiatru nie było. Jak powiedział ojciec owego dziecka w zderzeniu ,,w ostatniej chwili podjęło decyzje”.” – dodaje czytelniczka Paulina.

 

Przypomnijmy, że na skutek nawałnicy, która przeszła przez Lublin w czerwcu br., aż 80 proc. drzew ucierpiało w Ogrodzie Saskim. Jednym z nich mogło być drzewo, które dziś się runęło na ziemię.

 

Czytaj także: Będzie nowa altana w Ogrodzie Saskim

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.