Ogólnopolskie Święto Kina. Kiedy i gdzie obejrzymy taniej filmy w Lublinie?

Ogólnopolskie Święto Kina. Kiedy i gdzie obejrzymy taniej filmy w Lublinie? - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Święto Kina już w najbliższą sobotę 12 grudnia! Bilety do kina będzie można kupić nawet za 11 złotych. Do akcji przyłączyły się kina w całej Polsce, a w repertuarze są najlepsze hollywoodzkie produkcje.

Święto Kina już 12 grudnia. W tym dniu kina w całej Polsce zaproponują swoim widzom specjalną ofertę. Bilety na wszystkie seanse będzie można kupić już za 11 zł (seanse 2D) lub za 14 zł (seanse 3D + opłata za okulary). Akcja ma popularyzować oglądanie flmów na dużym ekranie oraz polską kinematografię. W kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie produkcje.

Święto Kina w Lublinie – jakie kina biorą udział w akcji

Cinema City Lublin Felicity, Al. Wincentego Witosa 32, Lublin

Cinema City Lublin Felicity, DX, Al. Wincentego Witosa 32, Lublin

Cinema City Lublin Plaza, ul. Lipowa 13, Lublin

Multikino Lublin Galeria Olimp, al. Spółdzielczości Pracy 34, Lublin

Kino 'Bajka’, ul. Radziszewskiego 8, Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.