Ogólnopolski Turniej Nalewek w Dworze Anna. Weź udział w konkursie i zgłoś swój trunek

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock
PARTNER SERWISU

Już po raz trzynasty miłośnicy domowych trunków spotkają się w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich podczas Ogólnopolskiego Turnieju Nalewek. Weź udział w konkursie i zgłoś swój trunek.

Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest jedynie przyniesienie dwóch półlitrowych butelek tego alkoholu. Zgłoszenia będą oceniane w dwóch kategoriach: słodkie i wytrawne. Organizatorzy zachęcają by nie ograniczać się tylko do jednego smaku – można przywieźć nieograniczoną ilość nalewek.

Czas na zgłoszenia swoich nalewek do XIII Turnieju Nalewek Kresowych jest do 7 czerwca do godz. 16:00. Natomiast sam turniej rozpocznie się tego samego dnia od godz. 18:00 w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich.

Nalewki oceni specjalnie powołane jury: Magdalena Różczka (aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa), Zofia Czernicka (dziennikarka i prezenterka telewizyjna), Anna Kalata (polityk, przedsiębiorca, ekonomista), Małgorzata Łobodzińska (zastępca kanclerza Uniwersytetu Medycznego), Mariusz Fik (nagradzany twórca nalewek w kraju i za granicą), Książe Michał Czartoryski, Książe Krzysztof Konstanty Radziwiłł, Grzegorz Skrzecz (medalista mistrzostw świata i Europy w boksie), Paweł Skrzecz (medalista olimpijski w boksie), Marek Majewski (kompozytor, poeta, satyryk, felietonista) i Sebastian Wątroba (aktor telewizyjny).

Organizatorzy przygotowali bogaty program dla wszystkich miłośników domowych nalewek. W programie m.in. staropolska biesiada, degustacja nalewek, wystawa malarstwa Krzysztofa Graj-czaka, pokaz mody i walk rycerskich, występ zespołu Teksasy i Wojtka Cugowskiego oraz pokaz sztucznych ogni.

W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na Hospicjum imienia Małego Księcia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.