Odnalazł się zaginiony 32-latek spod Lublina. Miał pojechać do Lubartowa, znalazł się w Gdańsku

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Odnalazł się poszukiwany przez policjantów zaginiony 32-letni mieszkaniec gminy Niemce. Mężczyzna miał udać się do Lubartowa. Finalnie znalazł się w Gdańsku.

Zakończone poszukiwania

Przypomnijmy, że do zaginięcia 33-latka doszło w poniedziałek (27.03), kiedy ten wyjechał z Lublina z zamiarem udania się do Lubartowa, lecz do niego nie dotarł. Zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego żona, która nie mogła nawiązać kontaktu z mężem.

Sprawą zaginięcia zajęli się policjanci z Komisariatu Policji w Niemcach. W środę (29.03) policjanci ustalili, że zaginiony może znajdować się w Trójmieście. Jeszcze tego samego dnia odwołano poszukiwania, bo mężczyzna został odnaleziony.

Zakończyły się poszukiwania za zaginionym 32-letnim mieszkańcem gminy Niemce. Mężczyzna został odnaleziony na terenie Gdańska – informuje nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Rodzina 32-latka nie ujawnia okoliczności jego zaginięcia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.