Odkryj Magię Świąt w Pracowni Mikołaja

IMG 4713
Pracownia Mikołaja w Restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim | mat. prasowe

Zimowa aura, atmosfera Świąt i magia bajkowej, kolorowej dekoracji sprawiają, że Restauracja Portofino znajdująca się nad Zalewem Zemborzyckim zamienia się w magiczną Pracownię Mikołaja.

Mikołaj czeka na dzieci w soboty i niedziele w godz. 11:00 – 19:00 w Restauracji Portofino na ulicy Krężnickiej 94. Pracownia Mikołaja jest pełna wyjątkowych atrakcji, a jedną z nich jest stara i sekretna szafeczka z całą masą szufladek, które kryją w sobie zadania do wykonania dla małych gości. Pełne blasku, kolorów i świątecznej atmosfery miejsce zaskoczy wszystkich przybywających.

Restauracja w czasie Świąt ma w ofercie również organizację urodzin lub spotkań w Pracowni Mikołaja. Atmosfera i sceneria tego wyjątkowego miejsca stwarza niepowtarzalną okazję dla organizacji dziecięcego przyjęcia, które na długo zapadnie najmłodszym w pamięci.

Do końca stycznia przeprowadzane są również warsztaty dla grup zorganizowanych, podczas których uczestnicy uczą się pieczenia pierników, wykonują świąteczne lub karnawałowe prace plastyczne, a także biorą udział w animacjach.

To doskonała okazja aby dzieci wraz z rodzinami, nie w Laponii, a w Lublinie mogły spotkać Świętego i wspólnie z nim spędzić niezapomniane chwile.

Pracownia Mikołaja
Restauracja Portofino
ul. Krężnicka 94, 20-518 Lublin,
www.pracowniamikolaja.com

IMG 4344

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.