Od piątku startuje kino samochodowe w Puławach. Sprawdź, co w repertuarze

Od piątku startuje kino samochodowe w Puławach. Sprawdź, co w repertuarze
Kino samochodowe w Puławach | fot. UM Puławy

Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 19-20 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Kina samochodowe wciąż kojarzą się przede wszystkim ze Stanami Zjednoczonymi, ale mimo to od kilku lat cieszą się rosnącą popularnością także w Polsce.

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tego lata miłośnicy kinematografii i motoryzacji odwiedzający Puławy będą mogli oglądać filmy, nie wychodząc ze swojego samochodu.

W czasie tegorocznej edycji kina samochodowego na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego będzie można zobaczyć cztery filmy – po dwa w każdy dzień.

W piątek, 19 lipca, wyświetlone zostaną komedie francuskie. Natomiast w sobotę, 20 lipca, będziemy mogli obejrzeć dwa filmy – jeden to dramat wojenny, natomiast drugi to propozycja z gatunku filmów katastroficznych.

Oprócz miejsc przeznaczonych dla zmotoryzowanych, przygotowane zostaną miejsca siedzące przed samym ekranem. Odbiór dźwięku odbywa się poprzez ustawienie odpowiedniej częstotliwości w samochodowym radioodbiorniku.

Seanse te są całkowicie bezpłatne. Oto repertuar puławskiego kina dla osób zmotoryzowanych:

Repertuar

Piątek na wesoło

1. „Alibi.com”

2. „Przychodzi facet do lekarza”

Sobota z dreszczykiem

1. „Snajper”

2. „Żywioł. Deepwater Horizon”

Puławskie kino samochodowe | materiały organizatora

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A ktoś wie o który film „snajper ” chodzi? Bo jest american snajper i snajper z 93 roku